Переможці Міжнародного Кінофестивалю "Бути добру!"

2021
Переможець Національної програми Кінофестивалю

Свобода вибору

Аліна Лимар, Христина Долiнська
Україна
Ігровий фільм до 6 хвилин

Взуття

Хоссейн Дарабі,
Іран
Ігровий фільм більше 6 хвилин

Залізна дорога

Наталія Попова,
Російська Федерація
Документальний фільм до 6 хвилин

7 тисяч років

Саллі Ньюман,
Австралія
Документальний фільм більше 6 хвилин

Спосіб життя на основі шафрану

Паріса Баджелан,
Іран
Анімаційний фільм

Новая істория Землі

Олександра Півоварова,
Швеція та Російська Федерація
94d1aad9a2-poster
Переможцем почесної номінації від організатора Кінофестивалю ГО "Кедри України" — "Найсильніший чутливий та здатний проникати в Душу кінообраз" в 2021

Яблуня

Ольга Ажнакіна,
Російська Федерація
Соціальний ролик

Чисті Уди

Зозуля Сергій,
Україна
У номінації «Фільми з родових помість» перемогу отримали

— «Школа майбутнього», Віктор Чугаров, Тетяна Русь
— «Один крок до мрії», Ігор Козіянчук
— «Радість життя», Констянтин Ковальчук
— «Казка про ліс»,Зоряна Сесіна
— «Вінчання Петрушених», Андрій Кузнецов
— «Світолісся», Олександр Плотніков, Ірина Казакова
— «Ведрусія», Гунько Андрій
— «Купала в Купелії», Ігор Козіянчук

Переможцем номінації «Народне голосування» став музичний фільм

Алілуя-2021

Серена Янсен,
Нідерланди
Музичний фільм

Ганді

Сухас ПремКумар,
Індія

Каталог фільмів та Народне голосування за найяскравіший надихаючий образ

Подивитися усі фільми

Прес-реліз

“На головному святі I Міжнародного Кінофестивалю щасливих сценаріїв майбутнього «Бути Добру!»  26 вересня у Києві показали найкращі фільми з усього світу про мир, любов, добро, відновлення природи та людянiсть.

Церемонія вручення нагород відбувалася в самому центрі Києва, в  Українському Домі.  До нас завітали почесні представники посольства Ірану: Хаді Заргарі – третій секретар і радник посла по культурі, та Рамін Гадеріан –  кінопродюсер та засновник Іранського кінофестивалю в Україні. Мали за честь запросити на сцену Анну Акулевич – члена журі нашого кінофестивалю,  менеджерку міжнародного проекту ЄвразіяДок в Україні, авторку навчальної програми Єдок для підлітків, авторку та кураторку проекту зі створення документального кіно “Голоси регіонів України”. Серед її робіт документальний фільм “Джамала.UA”.

Провели телемiст з почесним членом журі, лауреатом премії миру Гузі – В.М. Мегре. Серія книг “Дзвінкі кедри» Володимира Мегре видається мільйонними тиражами і переведена на більш, ніж 20 мов.З учасниками та гостями Свята посадили кедровий гай на Володимирській гірці. Провели масштабний ярмарок ексклюзивної органічної продукції від жителів родових помість України та іншої еко-продукції.

Серед більше ніж тисячі заявок з усього світу, у програму було відібрано 95 найкращих світанкових фільмів з 89 країн, 5-ти континентів. Серед них обрали переможців у 11 номінаціях.

Кінофестиваль “Бути добру!” має на меті максимально широко показати глядачам різних куточків земної кулі світанкові фільми своєї Програми, дозволені авторами до відкритих переглядів. Ми відкриті до співпраці з будь-якими кіно і TV майданчиками, кінотеатрами, організаторами на місцях. Готуємо програми світанкових фільмів під різну аудиторію глядачів (дитячу, для молоді, фільми з родових помість, для сімейного перегляду) українською, англійською та російською мовами.

З питань показів фільмів Кінофестивалю на ваших майданчиках, пишіть на happy.films.fest@gmail.com

Фото та відеогалерея Кінофестивалю

Світанкове журі

photo_2021-09-11_01-23-16

Володимир Мегре

Почесний член журі. Письменник.

Автор серії книг “Дзвінкі кедри», лауреат Премії миру Гузі 2011 – азіатський аналог Нобелівський премії миру, заснована на Філіппінах в 2002 р, створена для визнання осіб, які зробили значний внесок в привнесення миру і поваги до людського життя й гідності.

Володимир Мегре входить в список 100 найбільш впливових духовних лідерів сучасності.

Книги В.Мегре видаються мільйонними тиражами в різних куточках земної кулі і переведені на більш, ніж 20 мов.

Слова і ідеї Анастасії-головної героїні книг, пробуджують у читачів найтонші, світлі струни Душі, надихають до добрих змін і загального творення, вдосконалення середовища проживання.

Ідея родових помість, озвучена в цих книгах, активно впроваджується десятками тисяч родових помість, шо створюються в усьому світі.

photo_2021-09-11_01-12-14

Владислав Мамчур

Актор театра та кіно

Народився в місті Хмельницькому.
З дитинства займався бальними танцями.
У 1999р. закінчив театральний інститут імені І.Карпенка-Карого, курс Миколи Миколайовича Рушковського.

З 1999 р. служить в Київському Театрі на Печерську,

З 2010 р. педагог акторської майстерності.

У 2021 р. викладав акторську майстерність дітям в Вальдорфської школи «Борисфен».

З 2021 р. педагог акторської майстерності
в студії Олени Лазович.

Має за плечима 83 ролі в кіно і незліченну кількість ролей в театрі.

photo_2021-09-11_08-29-57

Акулевич Анна

Кінорежисерка, викладачка

Акулевич Анна є менеджером міжнародного проекту ЄвразіяДок в Україні, авторкою навчальної програми Єдок для підлітків, авторкою та кураторкою проекту зі створення документального кіно Голоси регіонів України.

Фільмографія:

к/м “Сублім”,

х/ф “Це я”,

док. фільм “Джамала.UA”,

дитячий муз фільм “Ульотний Новий рік”

photo_2021-10-08_20-58-41

Рябець Сергій Володимирович

Радянсько-український кінооператор

Член Європейської гільдії кінооператорів (IMAGO).
Видатний кінооператор сучасності. Один з кращих професіоналів України.
Неодноразовий лауреат премії Телетріумф за операторську роботу.
Співпрацював з видатними художниками кіно – Параджанов, Мащенко та ін. Знімав як ігрове, так і документальне кіно.

ФІЛЬМОГРАФІЯ

– Чесна Гра (серіал, 2021), – Джерело (серіал, 2021), – Тінь Зірки (серіал, 2020), – Підкидьок (серіал, 2019), – Місто Закоханих (серіал, 2019), – Покоївка (серіал 2017), – На Лінії Життя (серіал, 2016), – Повітряні Захисники (2 серії, документальний, 2015), – Льотчики. Повернення. (Документальний, 2015), – Брат за Брата-3 (серіал, 2014), – Будинок з басейном (фільм, 2014), – Вилікувати Страх (фільм, 2013), – Брат за Брата-2 (серіал, 2012), – Ліки для Бабусі (серіал, 2011), – Мисливці за караванами (серіал, 2010), – Брат за Брата (серіал, 2010), – Викрадення Богині (серіал, 2009), – Загадай Бажання (серіал, 2009), – Роман Вихідного Дня (фільм, 2009), – Хороші Хлопці (серіал, 2008), – Смерть шпигунам! (Серіал, 2007), – Рік Золотої Рибки (фільм, 2007), – Опер Крюк (серіал, 2007), – Це ми, Господи (фільм, 1989), – Саксофон (фільм, 1989), – Що записано в книгу життя (фільм, 1988)

Меценати Кінофестивалю

Кінофестиваль світанкових фільмів “Бути добру! ” повністю народний, підтримується фінансово добрими людьми та однодумцями з різних країн. Ми від усієї душі дякуємо вам, друзі, за таку потрібну зараз для організації та проведення Кінофестивалю матеріальну підтримку та вашу довіру:

Соціальний розплідник “Кедри України”

Дмитро Смаль

Сергій Петрович

Ігор Дуга

ТМ “Ліс”

Альона Пукс

Кочержук Іван

Сергій Бохонко

Наталя Хомоненко

Валерій Глушков

Багнюк Оксана

Евгенія Зінченко

Іванна Білоус

Анастасія Журавльова

Аліна Лисенко

Ельвіра Ісмагілова

Микола Морозов

Константин Мефодьєв

Грегораш Олександр

Світлана Мединська

Переможець Конкурсу відеороліків про відновлення миру на Землі

26 квітня — 21 червня, 2021 року

Наша найголовніша ціль — Відновлення миру на планеті, початок епохи мирного і щасливого життя для всіх народів і кожної окремої сім’ї

За результатами дослідників за останні 6000 років на Землі відбулося близько 15 тисяч воєн.

Світ на цьому проміжку часу існував ВСЬОГО 292 року. Ці роки не йшли підряд, вони сумарні. Після 1945 року на планеті було всього лише 26 мирних дня і немає їх в даний час.

Світ на Землі починається з миру в своїй Душі. Війною керують образи, майстерно створені, саме вони змушують брати людей зброю, вбивати один одного і руйнувати при цьому все живе навколо. У кожної воюючої сторони своя «правда», а по суті свій провідний образ.

Жодна жива спільнота на планеті, крім людей, не розв’язує війни проти один одного, не вигадує проти себе подібних зброю і не знищує їм саму Землю. Це робить тільки людина. З якого б боку воюючих, нападників або захисників,, він не знаходився. Завдаючи шкоди живому, несучи своїми діями руйнування, в Душі ніколи не буде миру і спокою, а значить і на самій Землі.

«… Кінець окультного тисячоліття минув. Тепер осмислити кожному необхідно предназначенье, суть свою і в чому була зроблена помилка. Один одному допомагаючи, подумки ВЕСЬ ШЛЯХ ІСТОРІЇ ПРОЙТИ У ЗВОРОТНОМУ НАПРЯМКУ, ВИЗНАЧИТИ ПОМИЛКУ, і тоді настане ера щасливого життя на Землі. Така, якої не було ще в історії планети. Всесвіт її з диханням прихованим і надією великої чекає. » В.Мегре «Родова книга»

З цією метою був оголошений Міжнародний Конкурс відеороликів про відновлення миру на планеті.

Бій буде без битви. «Зброя» нового світанкового часу – це сильні світлі образи. Нехай їх з’явиться багато і зможуть вони достукатися до кожної Душі на планеті. Нехай в наші серця назавжди поселяється любов, любов до живого світу, Творцеві, один одному. Нехай разом з нею відновлюється і розквітає наша Земля. Нехай скоріше наша планета почне відраховувати тільки мирні дні і будуть вони не сумарними, а постійними і вічними.

Прийом конкурсних робіт до 14 червня 2021 року на адресу happy.films.fest@gmail.com. Подивитися і проголосувати за вподобаний ролик ви можете на ютуб-каналі Кінофестивалю щасливих сценаріїв майбутнього «Бути добру!» – https://www.youtube.com/channel/UCNXQpaUgSg-8DdQKP8mH4lg

Бути Добру, Миру і Любові!

Тетяна Мадісон

Підсумки Міжнародного Конкурсу відеороликів про відновлення миру на планеті.

 

 На Конкурс надійшло 24 ролика з трьох країн. 45 осіб-творців, з яких половина діти, велика частина учасників живе в родових маєтках, висловили свій яскравий образ повернення загального миру на Землю. Кожна робота доповнила іншу своїм новим баченням, рішенням загального глобального завдання людства по збереженню планети, всього живого світу від руйнування військовими снарядами і придуманою людством небезпечною зброєю.

Всі разом ці роботи несуть потужну хвилю світла, миру і добра. Непроста від їх перегляду у почесних членів журі Конкурсу, якими стали люди похилого віку з Будинку для людей похилого віку, наверталися сльози радості та вдячності за добре майбутнє, показане авторами цих робіт. Все починається з думки, мрії, яскравого образу. Чим більше людей будуть підтримувати світлі образи, думати про мирне життя всієї планети, бажати миру кожному шматочку Землі, тим швидше цей образ повсюдно втілиться.

Переможцем стала анімаційна робота “Обирай серцем” з України, яка готувалася спеціально до Конкурсу 2,5 місяця.

Сценарист – Аліна Лимар

Ілюстратор – Вікторія Грабко

Аніматори – Ірина Клопіт, Олексій Коломієць

 

У цьому ролику діти з різних куточків Землі пишуть листи всім солдатам на планеті про збереження миру, про єдину Батьківщину для всіх, яка потребує нашого спільного захисту від руйнувань та  якнайшвидше відновлення всіх природних ресурсів.

 

Всі учасники Конкурсу отримали в подарунок саджанець могутнього Кедра на вічну пам’ять про внесок в загальне мирне і здорове майбутнє планети. Переможцям вручено також головний приз 5000 Грн.

Рекламний запис з підсумками Конкурсу та роликом «Обирай серцем» був розміщений  на 7-денну рекламу в фейсбуці, інстаграме і ВК. В результаті 258 000 чоловік побачили цей яскравий образ, отримано багато добрих повідомлень і захоплених коментарів. І найголовніше – чудовий миротворчий ролик «Обирай серцем» в даний час активно поширюється в різних країнах режисерами-учасниками кінофестивалю «Бути добру!».  Що саме зворушливе та хвилююче- саме в тих країнах, де йдуть військові дії. Нехай же облітає всю земну кулю ролик-переможець, наш загальний голуб миру та  нехай повсюдно настає епоха Миру, Любові і Добра!

Всі ролики Конкурсу про відновлення миру на Землі можна подивитися на ютуб-каналі Кінофестивалю 

Організатор Кінофестивалю

ГО “Кедри України”

ukrcedars.com