Падіння на вершину

Країна

Йорданія

Режисери:

Айя Раді

Дата випуску:

17.07.2020

Тривалість:

00:04:28

Синопсис:

Короткометражний фільм, який підвищує поінформованість про прямі та непрямі страждання експатріантів. Короткий двомірний анімаційний фільм, в якому розповідається про тяготи відчуження, і про те, як уявні задоволення можуть засліпити нас і позбавити благословення сім'ї, стабільності і тиші. У фільмі розповідається про Салех, який живе в своїй маленькій хатині зі своєю матір'ю. Яблуня, що поруч з його будинком, була джерелом його засобів для існування. А на вершині гори перед ним було місто, на яке він завжди дивився і мріяв потрапити туди. І коли кількість врожаю яблук почала падати, місто спокусило його залишити свою матір і джерело коштів для існування, і відправитися в місто замість того, щоб терпляче ставитися до дерева і піклуватися про нього.

Іньєтт - Північне сяйво

Країна

Нідерланди

Режисери:

Кунсі Ван

Дата випуску:

23.06.2020

Тривалість:

00:04:34

Синопсис:

Молода чукотська дівчина подорожує зі своїм собакою по сибірській тундрі до бабусі. Незабаром вони потрапляють в біду, і щоб вижити в дикій природі, їй доведеться усвідомити, що у неї, як у чукотки, є все необхідне для виживання на природі. Возз'єднання не тільки сучасного і традиційного, але також людини і природи лежить в основі цього шанування корінних народів Півночі.

Мавпячий бізнес

Країна

Бельгія

Режисери:

Ян Бейєн

Дата випуску:

01.05.2021

Тривалість:

00:06:16

Синопсис:

Для дітей: байка про мавп, що уособлюють людей. Погана мавпа викликає сварки між двома іншими племенами, щоб отримати свій плід, але інші мавпи бачать його план, прощають його і вчать ростити фрукти. Для менш наївних глядачів: країни-виробники зброї викликають конфлікти і, таким чином, змушують своїх союзників купувати зброю. У кращому випадку зброя ніколи не використовується, але навіть в цьому випадку покупки мають величезний вплив на добробут населення. Чи можемо ми відмовитися від ворожнечі з нашими сусідами?